Mobilny żuraw wieżowy o zasięgu 60 metrów – jedyny w Polsce! (2017)

Wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów to jeden z naszych celów, które realizujemy z dużym zaangażowaniem. Właśnie dlatego w ofercie naszej firmy pojawiła się zupełna nowość w Polsce – mobilny żuraw wieżowy o wysięgu 60 metrów. Jest to jedyny model nie tylko w Polsce, ale również w całej Europie Wschodniej!

Mobilne żurawie wieżowe nie są często spotykane na placach budowlanych naszego kraju. Mamy przyjemność być jedną z pierwszych firm, które proponują swoim klientom takie rozwiązania technologiczne. Jako pierwsi i jak dotąd JEDYNI posiadamy w ofercie mobilnego żurawia wieżowego marki Spierings, który może pochwalić się zasięgiem do 60 metrów i udźwigiem do 10 ton. Model ten dostępny jest nie tylko w Warszawie, ale również w całym województwie mazowieckim, a w przypadku większych zleceń – jesteśmy gotowi realizować wynajem mobilnych żurawi wieżowych na terenie całego kraju.

Kolos Spierings

Żuraw Spierings to połączenie zwykłego żurawia wieżowego z żurawiem samochodowym – to połączenie jest wręcz idealne! Duża moc udźwigu, a przy tym możliwość poruszania się maszyny sprawiają, że dźwig ten staje się uniwersalny i naprawdę wygodny w użyciu. Największy żuraw wieżowy dostępny w naszej ofercie to rozwiązanie idealne wszędzie tam, gdzie potrzeba dużej mocy udźwigu, a przy tym zwrotności, możliwości przestawiania urządzenia, a także rozwiązań ekonomicznych. Do obsługi tego kolosa wystarczy tylko jedna osoba, która zadba o transport, rozstawienie dźwigu oraz jego profesjonalną obsługę. Operator mobilnego żurawia wieżowego jest w stanie poradzić sobie z każdym aspektem obsługi mobilnego dźwigu wieżowego Spierings, ponieważ został on tam skonstruowany, by nie stanowić problemu dla pracownika, który zajmować się będzie jego eksploatacją.

mobilny żuraw wieżowy

Żuraw ten potrafi ominąć przeszkody do 37 metrów wysokości. Skrętne podwozie dźwigu umożliwia skomplikowane manewry na ulicach miasta i na terenie budowy. Dużym walorem maszyny jest to, że przygotowanie jej do pracy zajmuje do 30 minut od momentu dojazdu na teren realizowania zlecenia. Warto zauważyć, że w razie konieczności, żurawia można przestawić nawet kilka razy w ciągu dnia jeśli ma to poprawić dostępność i przyspieszyć realizowanie zadania.

Mobilne żurawie wieżowe marki Spierings, o zasięgu do 60 metrów, są chętnie wynajmowane przez naszych klientów z Warszawy i nie tylko. Największy model w Polsce wielokrotnie realizował już swoje zadania i spisywał się znakomicie. Jedną z ostatnich inwestycji, przy których mieliśmy okazję pracować była budowa przychodni medycznej na warszawskim Bemowie, gdzie mobilny dźwig wieżowy sprawdził się bardzo dobrze, zapewniając sprawną pracę i niezawodność.

Chcąc wynająć oferowany model – wystarczy się z nami skontaktować i przedstawić przewidywany zakres prac oraz ich lokalizację. Z pewnością przygotujemy dla Państwa przystępną i godną zainteresowania ofertę.

Przeczytaj również: Główne zalety mobilnych żurawi wieżowych