Mobilny żuraw wieżowy przy pracy na Targówku

Mobilne żurawie wieżowe znajdują coraz częściej zatrudnienie przy różnorodnych zleceniach na terenie Warszawy. Coraz częściej zleceniodawcy stawiają na żurawie wieżowe na podwoziu samochodowym doceniając szeroki wachlarz zalet i niezawodność maszyn. Dziś chcielibyśmy przedstawić kilka informacji dotyczących ostatnio realizowanego zlecenia na usługi dźwigowe w Warszawie.

Pracujemy na Targówku

Nasz zleceniodawca zamówił wynajem mobilnych żurawi wieżowych do realizacji na ulicy Św. Wincentego na warszawskim Targówku. Jest tam realizowana nowa inwestycja mieszkaniowa – nowoczesne osiedle „Nowy Targówek”. Usługi dźwigowe polegały na transporcie materiałów na dach nowego budynku mieszkalnego – potrzebna była nie tylko duża moc udźwigu i duży zasięg, ale również precyzja i płynność działania.

Klient postawił na mobilne żurawie wieżowe, ponieważ sprawdzają się one zdecydowanie lepiej niż tradycyjne dźwigi samojezdne. Do realizacji prac wybrano mobilny dźwig wieżowy SPIERINGS AT6 o zasięgu 60 metrów. Jest to największy samochodowy żuraw wieżowy dostępny w Polsce. Dzięki wykorzystaniu tego żurawia prace przebiegły bardzo sprawnie, bez najmniejszych problemów, z dużą precyzją i oszczędnością dla zleceniodawcy.

mobilny żuraw wieżowy

Opłacalność wynajmu mobilnych żurawi wieżowych

Wynajem mobilnych żurawi wieżowych jest bardzo opłacalny dla klienta, ponieważ do obsługi takiego żurawia potrzebna jest tylko jedna osoba – dźwigowy. To on odpowiada za dojazd żurawiem na miejsce wykonywania zlecenia, to on w ciągu 30 minut przygotowuje maszynę do pracy i to on zajmuje się obsługą żurawia. Nie trzeba żadnych dodatkowych osób. Co więcej – maszyna jest zwrotna, a to oznacza, że dzięki zwrotności i mobilności można wielokrotnie przestawiać dźwig i dostosowywać jego położenie względem potrzeb. Dodatkowo żurawie mobilne na podwoziu samochodowym wyposażony jest w oświetlenie na wysięgniku, a to pozwala na pracę maszyny w godzinach wieczornych i nocą.

Prace na Targówku zostały zrealizowane na bardzo dobrym poziomie, zapewniając zadowolenie klienta. Przypominamy, że zapewniamy usługi dźwigowe i wynajem mobilnych żurawi wieżowych w Warszawie i w całym województwie mazowieckim. Aby wynająć niezawodne, nowoczesne mobilne dźwigi wieżowe, wystarczy się z nami skontaktować i przedstawić szczegóły zlecenia: zakres i rodzaj prac, ilość ładunku do transportu, miejsce realizacji usługi.

Mobilne żurawie wieżowe dostępne w Warszawie, Pruszkowie, Piasecznie i w całym województwie mazowieckim, a przy dużych zleceniach również na terenie całej Polski. Zachęcamy do współpracy!

wynajem mobilnych żurawi